...

INFO

Welkom bij Podium ’t Beest in Goes. Op deze site kun je zien welke concerten, films en theatervoorstellingen er in ’t Beest zijn geboekt. Op de detailpagina van de betreffende activiteit vind je meer links en informatie, ook heb je de mogelijkheid kaarten te bestellen. Blijf op de hoogte van ons programma door je op te geven voor onze nieuwsbrief, of volg ons op Facebook en Twitter. Tot ziens in ’t Beest!

CONTACT

Podium ’t Beest
Beestenmarkt 3
4461 CS Goes

Telefoon: +31 113 228 142
E-mail: info@tbeest.nl

Bank: NL56 RABO 0132 9563 65
K.v.K. nr.: 52914658

NAAM FUNCTIE EMAIL
Anita Berrevoets Directeur anita@tbeest.nl
Frank Harthoorn Muziek- en filmprogrammering frank@tbeest.nl
Hannah van den Boomgaard Productie / horeca / verhuur hannah@tbeest.nl
Iljan Mol Techniek iljan@tbeest.nl
Josien de Graaf Jeugdtheaterschool Zeeland josien@tbeest.nl
Wilfred Gonçalves Publiciteit wilfred@tbeest.nl
Simone Rentmeester Marketing simone@tbeest.nl