Vrijwilligers

“Geen Beest zonder vrijwilligers” zeggen we regelmatig, en daar is niets aan gelogen. De ruim 80 vrijwilligers op diverse functies (van bar tot kassa, van techniek tot flyerverspreider) houden Podium ’t Beest samen met het vaste team en directie dagelijks draaiende. Werk jij bij ’t Beest als vrijwilliger of heb je interesse? Lees dan snel verder!

De functies van vrijwilligers zijn ingedeeld onder verschillende werkgroepen:

Filmgroep

Gemiddeld vier dagen per week draaien we in de middag, de avonden en soms een enkele ochtend de nieuwste (arthouse)films.

  • Filmoperateur
  • Kassamedewerker
  • Barmedewerker
    coördinator: Frank Harthoorn, Hannah van den Boomgaard

Concertgroep

De weekenden worden gevuld met nieuw talent, DJ’s en (inter)nationale bands ‘on stage’!

  • Deurcontrole
  • Garderobemedewerker
  • Kassamedewerker
  • Barmedewerker
  • Keukenmedewerker/chef
    coördinator: Myrthe Blomaard

 

Techniekgroep

Zij maken elk concert tot een succes door een perfecte combi van licht- en geluid om een artiest volledig tot zijn recht te laten komen.

  • Medewerker geluid
  • Medewerker licht
    coördinator: Iljan Mol

Facilitaire groep

In en om het gebouw is altijd wel iets te repareren, op te ruimen of een koelkast die bijgevuld moet worden.

  • Facilitaire medewerker
    coördinator: Hannah van den Boomgaard, Iljan Mol

> contactinformatie coördinatoren

INLOGGEN VOOR VRIJWILLIGERS

Ben je vrijwilliger bij ’t Beest? Dan kan je online alles vinden over je diensten en functie.

> DIENST INPLANNEN
Dit doe je in jouw persoonlijke Stager-omgeving.

> VRIJWILLIGERS-WIKI
Lees alles over het beleid in de online Vrijwilligers-WIKI. Hiervoor is een wachtwoord vereist. Heb je dit niet meer? Vraag het op bij je coördinator.