...

Bongloard + Tape Toy

Buckle up voor een avond vol gas raggen!


Deur open 20:00
Aanvang 20:30
Voorverkoop € 12,00
Deur € 14,00

De voorverkoopprijs bevat €1 ticketfee en 9% BTW. De deurprijs bevat 9% BTW.

Of je nou wel of geen rijbewijs hebt, vanavond nemen de bands BONGLOARD met zijn felle attitude en TAPE TOY met haar bubble grunge je mee in de zesde versnelling. Buckle up voor een avond vol gas raggen!

BONGLOARD
Je kent dat tergende oergevoel misschien: dat je hélémaal ten einde raad bent. Het enige wat je kunt doen is een nucleaire explosie boven je hoofd simuleren als uitdrukking van die complete wanhoop. Bongloard is daar een verlengstuk van in de vorm van een band. Het trio van Jannes van Kaam, Ties Bogers en Jan van Asch vuurt met dezelfde geestdrift messcherpe noise punk/garagerock-projectielen af.

TAPE TOY
Frisse, 90’s geïnspireerde, grunge-pop liedjes die je laten dansen en zweten; TAPE TOY is vlijmscherp, gek en hard. Met de opnames van de in 2023 te verschijnen EP én shows in het vooruitzicht gaat TAPE TOY terug naar waar ze ooit begonnen zijn, terug naar de basis: met z’n vieren in een hok, versterkers op tien en spelen tot ze erbij neer vallen.